TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI BAĞIMSIZ DENETÇİLERDEN OMYEGDERE SAHA ZİYARETİ

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI BAĞIMSIZ DENETÇİLERDEN OMYEGDERE SAHA ZİYARETİ

Tarım ve Orman Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdürlüğü tarafından Yerel Eylem Gruplarının saha çalışmalarını degerlendirme amacıyla derneğimize çalışma ziyareti düzenlenmiştir.
Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sn. Yener ATASEVEN ve Asistan Sn. Hüseyin DANIŞ'ı OMYEGDER olarak LEADER Yaklaşımı kapsamında gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızın sahaya yansıması ile ilgili misafir ettik.
OMYEGDER'in idari yapısı, Eylem Planı, 2021 yılı itibariyle gerçekleştirdiğimiz eğitim, bilgilendirme, ekipman ve tanıtım faaliyetlerimiz ile ilgili Yönetim Kurulu Başkanımız Tolga EREL, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Turgay RİZELİ ve Dernek Müdürümüz Aydın DAMA tarafından bilgilendirme yapılmıştır. Eş zamanlı olarak ta çalışmalarımıza katılım sağlayan faydalanıcılarımıza faaliyetlerimizden sağladıkları faydalarla ilgili anket çalışması yapılmıştır.
IPARD II programının değerlendirmesi ve IPARD III programına da ışık tutması açısından önem arz eden saha çalışması için Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sn. Yener ATASEVEN ve Asistan Sn. Hüseyin DANIŞ'a teşekkür ederiz.