![Samsun Üniversitesi Uzay- Uçak Mühendisleri Kulübünden (UUMK) Derneğimize ziyaret Samsun Üniversitesi Uzay- Uçak Mühendisleri Kulübünden (UUMK) Derneğimize ziyaret](resimler/datad/318459011_710204813858226_279906871807626589_n.jpg)
Samsun Üniversitesi Uzay- Uçak Mühendisleri Kulübü'nden (UUMK) derneğimize ziyaret düzenlenmiştir.
Uzay- Uçak Mühendisleri Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Şeyma AYDOĞAN ve Yönetim Kurulu Üyesi Resul KAÇAR kulüp çalışmaları ile ilgili bilgilendirmelerde bulunmuşlardır.
OMYEGDER ve Uzay- Uçak Mühendisleri Kulübü gerçekleştirilebilecek çalışmalarla ilgili ortak hareket etme vurgusu yapılmıştır.
Nazik ziyaretlerinden dolayı Uzay- Uçak Mühendisleri Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Şeyma AYDOĞAN ve Yönetim Kurulu Üyesi Resul KAÇAR'a teşekkür ederiz.