Samsun Üniversitesi Öğrencilerine Yönelik OMYEGDER Tanıtım Toplantısı

Samsun Üniversitesi Öğrencilerine Yönelik OMYEGDER Tanıtım Toplantısı

OMYEGDER ve Ondokuzmayıs Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü işbirliğiyle Samsun Üniversitesi (SAMÜ) Mühendislik-Mimarlık Fakültesi, Özdemir Bayraktar Havacılık ve Uzay Fakültesi öğrencileri ile çeşitli öğrenci kulüplerinin başkan ve temsilcileriyle bir araya geldik.
OMYEGDER Yönetim Kurulu Başkanı Tolga EREL, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Turgay RİZELİ, Ondokuzmayıs Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Şinasi AKSAN, Halk Eğitimi Merkezi Müdür Yardımcısı Esra ALIŞ, 19 Mayıs ilçemizin önemli iş insanlarından Ömer ESMER, OMYEGDER Müdürü Aydın DAMA, OMYEGDER Uzmanı Adem BÜYÜKBAŞ ve üniversite öğrencilerinin katılım sağladığı tanışma ve bilgilendirme toplantısı düzenledik.
OMYEGDER olarak 19 Mayıs ilçemizde gençlere, tarıma, turizme ve genel olarak kırsal kalkınmaya yönelik gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştirmeyi planladığımız faaliyetlerimiz, Ondokuzmayıs Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğümüz tarafından gençlere yönelik sosyal, sportif, sanatsal, kişisel gelişim ve mesleki gelişim kurslarının tanıtımı yapılmıştır. Gençlerin 19 Mayıs ilçesine adapte olabilmesi adına önemli olan toplantı da, yaşadıkları sorunlarla ilgili de gençlerden bilgi alınmış ve çözüm önerileri konuşulmuştur. Toplantı sonunda OMYEGDER tarafından hazırlanan 19 Mayıs ilçesi tanıtım filmleri izlenmiştir.
Tanıtım toplantımıza katılımlarından dolayı Ondokuzmayıs Halk Eğitimi Merkezi idarecilerine, ilçemizin önemli iş insanlarından Ömer ESMER ve üniversite öğrencilerimize teşekkür ederiz.