19 MAYIS İLÇEMİZDEKİ DERNEKLERE YÖNELİK ARTIRICI EĞİTİM

19 MAYIS İLÇEMİZDEKİ DERNEKLERE YÖNELİK ARTIRICI EĞİTİM

OMYEGDER Olarak Eğitimlerimiz Devam Etmekte
Eylem Planımızda yer alan "19 Mayıs ilçemizdeki Sivil Toplum Örgütlerinin Yönetim Kurulu Üyelerine İdari ve Teknik Kapasitelerini Artırmaya Yönelik Eğitim Verilmesi" isimli eğitim çalışmamız kapsamında ilçemizde bulunan 35 derneğimizin Yönetim Kurulu Başkan ve yöneticilerine bilgilendirme programı düzenlenmiştir.
Eğitmenliğini Samsun Valiliği Sivil Toplumla İlişkiler İl Müdürü Sayın Sıddık ALAGÖZ ve Şef Sayın Oğuz KESKİN'in yaptığı programda derneklerin kurulum aşamaları, uygulamalarda yaşanan sorunlar ve güncellenen kanun maddeleri konularında bilgilendirme yapılmıştır. Eğitim programımızla ilçemizdeki derneklerimizin idari yönden kapasitelerinin artırılması amaçlanmıştır.
Verimli geçen programımıza eğitmen olarak katılım sağlayarak bilgilendirme yapan Samsun Valiliği Sivil Toplumla İlişkiler İl Müdürü Sayın Sıddık ALAGÖZ ve Şef Sayın Oğuz KESKİN'e, 19 Mayıs Kaymakamlığımıza, 19 Mayıs Dernekler Masası'na ve programa katılan dernek başkan ve yöneticilerimize teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.