YENİDEN REFAH PARTİSİ 19 MAYIS İLÇE BAŞKANLIĞINA OMYEGDER TANITIMI

YENİDEN REFAH PARTİSİ 19 MAYIS İLÇE BAŞKANLIĞINA OMYEGDER TANITIMI

Yeniden Refah Partisi 19 Mayıs İlçe Başkanlığı'nın daveti üzerine OMYEGDER çalışmalarımız, Avrupa Birliği hibe programları ve diger hibe programları ile ilgili bilgilendirme toplantısı düzenledik.
Yeniden Refah Partisi Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Sn. İbrahim DEMİRELLİ, Yeniden Refah Partisi 19 Mayıs İlçe Başkanı Sn. Enver ŞENOCAK, OMYEGDER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Turgay RİZELİ, OMYEGDER Müdürü Aydın DAMA, OMYEGDER Uzmanı Adem BÜYÜKBAŞ, Yeniden Refah Partisi Gençlik Kolları Başkanı Muhammet ŞEN ve parti üyeleri katılım sağlamıştır.
Bilgilendirme toplantısında Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Turgay RİZELİ OMYEGDER'in 19 Mayıs ilçemiz için önemi ve misyonu, gerçekleştirdiğimiz ve planladığımız faaliyetlerimiz, IPARD Programları ve diğer hibe programları ile ilgili bilgilendirme, 2030 yılına kadar uygulanacak olan IPARD III Programı için 19 Mayıs ilçemizde yatırım alanları, tarım ve turizm sektörünün geliştirilmesi ve yatırımların artırılması, sivil toplum örgütlerinin kapasitelerinin geliştirilmesi, eksikliği hissedilen alanlarla ilgili örgütlenmeleri teşvik ederek kurulum sağlanması gibi konularda istişareler de bulunulmuştur.
Davetleri ve misafirperverliklerinden dolayı Yeniden Refah Partisi Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Sn. İbrahim DEMİRELLİ, Yeniden Refah Partisi 19 Mayıs İlçe Başkanı Sn. Enver ŞENOCAK, Gençlik Kolları Başkanı Sn. Muhammet ŞEN ve parti üyelerine teşekkür ederiz.